אודות

חברת סיוון אופיר סחר בע"מ מייבאת ומשווקת מוצרי אמבט ומטבח שונים. סל מוצרינו מורכב מברזים, כיורי רחצה, ארונות אמבטיה, פנלים, מוטות פינוק ואביזרים לאמבט ולמטבח הכוללים את מיטב החידושים והעיצובים המובילים בשוק היום.

לחברה ידע מקצועי וניסיון טכני עשיר של למעלה מ- 20 שנים.

אנו מתמודדים עם תחרות רבה הקיימת היום בשוק אביזרי האמבט והמטבח. ההתמודדות שלנו בתחרות בתחום כזה נעשית על ידי עבודה קשה והצבת סטנדרטים גבוהים שברצוננו לספק לקהל לקוחותינו. החברה מספקת פתרונות וציוד רב ומגוון המקדים את מתחרינו. מגוון מוצרינו כוללים ברזים, מערכות אמבטיה, פנלים, מוטות פינוק ואביזרי אמבטיה בדגמים ועיצובים חדשניים ובצבעים אופנתיים למראה נקי, יוקרתי ואלגנטי.

בין ייבוא ושיווק המוצרים השונים שברשותינו, מטרתינו הגדולה ביותר היא שהלקוח ייצא מסופק ומחויך עם חווית קנייה חיובית. בעזרת הצבת המטרה הזאת, החברה חרטה על דגלה את נושא שירות הלקוחות, לפני ובעיקר לאחר הקנייה. יעילותה ומסירותה של מחלקת השירות הנפלאה שברשות החברה הפכה גם היא, מודל לחיקוי, השירות המתחשב והמנוסה שאנו מספקים ללא ספק גרם לחברות רבות ללכת בעקבותינו.

המוצרים המיובאים והמשווקים בחברה נבדקים בקפדנות רבה על ידי "מכון התקנים הישראלי".
הבדיקות נעשות על מנת לספק לכם את הסחורה הטובה והבטוחה ביותר לאמבטיה ולמטבח.

המוצרים שאנו משווקים מגיעים עם אחריות של עד 7 שנים . קריאות שירות ועזרה מטופלות ביעילות רבה ובמהירות מרבית ולעיתים אף באותו היום.

אנו עומדים לרשותכם לקבלת אינפורמציה נוספת ומורחבת יותר, וכן, גם לקבל את חוות דעתכם והערותיכם השונות בכל עת שתרצו

בודק...